SpaceMouse Pro

 
  • 1 z 5
 

Špičková profesionální 3D myš pro práci v CAD aplikacích, snímač s technologií šesti stupňů volnosti, 4 inteligentní funkční klávesy, displej na monitoru pro vizualizaci funkcí, klávesy QuickView, přepínač rotace, funkční klávesy (Ctrl, Alt, Shift, Esc), virtuální numerická klávesnice na monitoru, bezdrátové připojení 2.4 GHz nebo kabelové USB, miniaturní USB přijímač, interní dobíjecí baterie.

Kategorie 3D MOUSE
 

3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její precizní design s vysokou ergonomií a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují. Když spojíte výkon 3D myši SpaceMouse Pro Wireless s myší CadMouse a podložkou CadMouse Pad, získáte nepřekonatelné nástroje pro své projekty.

p

SpaceMouse Pro Wireless poskytuje připojení bezdrátovou technologií v pásmu 2,4 GHz. Stačí připojit miniaturní USB přijímač do PC nebo Mac a můžete používat spolehlivé bezdrátové ovládání na stejné úrovni jako v případě drátového připojení. 3D myš může pracovat až dva měsíce bez nabíjení, a když dojde energie, stačí připojit USB kabel a pokračovat v práci, myš se zatím nabije.

p1

S 3D myší SpaceMouse Pro Wireless budete mít okamžitý přístup k 4 oblíbeným příkazům aplikace a vždy to budou ty správné nástroje, protože funkce inteligentních funkčních kláves se automaticky aktualizuje při změně aplikace nebo prostředí. Dokonalý přehled pak získáte na displeji na monitoru, který poskytuje praktickou vizuální vazbu pro příkazy přiřazené inteligentním funkčním klávesám. Vyhrazené funkční klávesy Ctrl, Shift, Alt a Esc šetří čas jinak věnovaný přesouvání ruky na klávesnici. K dispozici máte také virtuální numerickou klávesnici NumPad pro zadávání číselných dat ve vašich aplikacích.

p2