TopSolid WOOD V6

 
 

Software TopSolid je zaměřena na obecnou kostrukci.

Ve verzi 6 je připraven pro komplexní podporu konstrukce a výroby ze dřeva v oblasti interiérů.

 

Kategorie TopSolid DŘEVO
 

CAD/CAM Topsolid ve  verzi 6.x DŘEVO

Systém je modulární. Je možné zakoupit pouze konstrukci v různých úrovních dovedností. Je možné zakoupit i moduly, které z CAD udělají komplexní CAD/CAM

 Výrobcem software je společnost Missler Software, Francie, www.topsolid.com Logo Missler

CAD Parametrický modelář moderního střihu. Obecná konstrukce, sestavy, konstrukce "on place" nebo z dílců, ohýbání a rozviny plechů, kinematika, dynamika, speciální podpora konstrukce pro nábytkáře - otevřené knihovny komponent pro opakované použití jako jsou korpusy, kování, dvířka, celé sestavy pro použití v interiérech s možností "automatického " natečení do vybraných prostor. Truhlářské nástroje pro konstrukci. Generování výkresové daokumentace. Vytrvoříte cokoli - od prkna na surfing přes schodiště, dveře, okna, nábytek, interiér haly nebo prodejnu. Možnost fotorealistické prezentace, průlety kamerou interiérem.

Podpora práce více designérů na jednom interiéru v jeden okamžik.

CAM Asociativně provázaný s modulem CAD, komplexní technologie frézování na dřvoobráběcích CNC strojích. Příprava technologie s kinematickým modelem stroje s komplexní mi agregáty, dlabačkami, multivrtacími hlavami, pilovými kotouči a s kontrolou případných kolizí. Generátor technologické dokumentace. Otevřený systém nástrojů.

Další Volitelné pluginy:

Software Dynaplan, databáze Blum, Hettich atd.